Přístrojová pedikúra – nejpečlivější, bezpečná a příjemná procedura pedikúry na udržení zdraví Vašich nohou

Přístrojová pedikúra je vysoce účinný a šetrný způsob ošetření nohou za pomoci pedikérského přístroje. Tento přístroj se skládá z vysokootáčkového mikromotoru a vlastní ošetření se aplikuje pomocí nástavců. Nástavce jsou rotační frézy mnoha druhů. Přístroj má účinné odsávání s mikrofiltrem, které zabraňuje rozptylu odstraněných částí kůže do vzduchu.

Pedikúra prováděná tímto způsobem zajišťuje účinné odstranění zrohovatělé kůže, přičemž k odstranění dochází fyziologicky přirozeným způsobem. Přístrojová pedikúra je vhodná pro každý typ nohy. Tento způsob ošetření je vhodný i pro zákazníky s diabetem a druhotným hojením ran, kteří nemohou podstupovat riziko porušení integrity kůže. Navíc nabízí možnost bezbolestného odstranění kuřího oka či plošné snížení ztluštělých nehtů.

Při provozu je přísně dodržován desinfekční a sterilizační program, který zajišťuje klientům naprostou bezpečnost v přenosu infekčních onemocnění.

Při pedikúře používáme přírodní švýcarskou kosmetiku a speciální krémové pěny Callusan. Tyto přípravky nabízíme i k prodeji.

Reflexní masáže nohou
Ceník >>>
Prodej dárkových poukazů

Kontakt:

Prodej dárkových poukazů